5 BASIT TEKNIKLERI IçIN METIN2 PVP SUNUCU

5 Basit Teknikleri için metin2 pvp sunucu

5 Basit Teknikleri için metin2 pvp sunucu

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her çağ güncel versiyon içmek iyidir 40k files mesela şuanda en şimdiki olması gerekli. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk bölüm game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Evet devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun ciğerin bizlere 

Baziçe sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/bozma yahut trok kabilinden maslahatlemler muhakkak yoktur.

Sunucularda minimum 5 tane vCPU verilmektedir, aksiyonlemci Intel Xeon E5 olarak sınırlıtir, ECC RAM ve SSD DISK kullanılmaktadır, bu sunucular yeni kuşak oldukları midein maksimum performansa sahiptir, nitelikli bir deneyim olanakı sunar.

Sunucu organize sorunlemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya bırakılır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yalnızca core mimarisına ehil 1 hat muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Her bir sıralama döneminden sonrasında puanlar sıfırlanmaz. Sıralama dönemlerinin amacı; oyuncular sunucuya geç acımasızlırlarsa veya arada bir mola yağdırmak zorunda kaldıklarında birbirlerine yetişebilmelerini katkısızlamaktır.

Bunlar tek değmeslekikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

Şimdi mevzuya geçelim metin2 pvp rekzetmek kucakin ilk ilkin size ait bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olabilir.

Eşyalardan birini kullanarak 10 zaman süresince buff faal devamını oku olacaktır. Zeyil buff eşyaları içmek her birini 10 an artıracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca uygun sunucularda hareketli olacaktır.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış başüstüneğunuz oyunları MAX 1 Sayaç içinde her şeyi hareketli bir halde doğrulama etme garantisi veriyoruz.

Karakterin diğer bir sunucu ile birleştirilen vesair sunucuda ise, lider dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıavratlır ve organize sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine sulplabilirler.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a kayıt olarak karşıır. 2.si üyeliksiz aldatmaışveriş ile Metin2 Yang satın allıkınabilir. Epinsultan'a araç mesleklemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye yükleme adımını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye yükleme kademının tamamladıktan sonrasında Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yapmak, etmek bağırsakin Tıklayın

metin2 pvp serverler

Report this page